Lietuvos street lygos šonaslydžio pilotas Deividas Jovaiša: Kai nėra kur dėti arklio galių…

UAB „SIGNEDA“ – didžiausia kėbulo dalių ir žibintų importuotoja iš Azijos šalių.

Šiaulių darbo rinkos mokymo centro AUTODROME, UAB „SIGNEDA“ kvietimu apsilankė Lietuvos street lygos šonaslydžio pilotas Deividas Jovaiša.

Bent iš dalies prisiminti vasaros metu RedHelmet organizuojamo, Lietuvos street lygos šonaslydžio sezono varžybų pojūčius ir pasitreniruoti bei smagiai praleisti laiką čia, AUTODROME, vaikiną skatina supratimas, kad automobilių žiemos pramogos ir pamokos turėtų būti saugios!

Vaikino manymu jaunimo tarpe taip mėgstamas „DRIFTAS“ – šonaslydis yra labai pavojinga sporto šaka, kurioje praradus automobilio kontrolę gali sukelti labai skaudžias pasekmes. Todėl tobulinti savo ekstremalaus vairavimo įgūdžius rizikuojant savo, savo keleivių ir aplinkinių sveikata Deivydas Jovaiša nerekomenduoja.

„Jei norite išsaugoti savo vairuotojo pažymėjimą ir savo draugų sveikatą kviečiu vykti į tokio tipo kaip ši, uždaras Šiaulių darbo rinkos mokymo centro AUTODROMAS trasas, kur gali smagiai bei saugiai praleisti laiką, bei tobulinti savo ekstremalaus vairavimo įgūdžius.“

— savo draugams, pažystamiems, šonaslydžio entuziastams ir kitiems automobilių vairavimo fanams rekomenduoja Deivydas Jovaiša.

Žiemą, pasunkėjus eismo sąlygoms daugelio atsakingų vairuotojų mėgstami plieniniai žirgai su padidintos galios varikliais ilsisi garažuose. Tačiau Šiaulių darbo rinkos mokymo centras primena, kad AUTODROMAS dirba ištisus metus ir visus automobilių vairavimo mėgėjus kviečia pasinaudoti teikiamomis paslaugomis.

Kad laiką leisti būtų malonu su draugų kompanija, AUTODROME yra įrengta ir lauko terasa, kurioje savo eilės važiuoti laukiantys bendraminčiai ar šiaip praleisti laiką atvykę draugai galės susikurti puikų pikniką.

2022 05 07 12:00 Oficialus kartodromo „KART 3“ atidarymas

Šiaulių darbo rinkos mokymo centras visus padidintos galios automobilių savininkus ir ne tik kviečia atvykti į AUTODROMĄ ir savo automobiliais mėgautis, bei jų galimybes bandyti saugiai bei atsakingai.

Apie autorių /

Portalas „Miesto Naujienos“ tai sistema, suteikianti Lietuvos Respublikos gyventojams daugiau galimybių būti informuotiems, koncentruojant skirtingų valstybinių ir privačių įstaigų bei įmonių informaciją vienoje vietoje, leidžianti susipažinti su reikiamų technologijų bei ryšių tarnybų galimybėmis, didinančiomis Lietuvos Respublikos gyventojų dalyvavimą parengiant ir skleidžiant suprantamą, objektyvią, tikslinę informaciją.

Palikti atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas skelbiamas nebus.

Start typing and press Enter to search